Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rozhodnutí o přerušení provozu a stanovení úplaty v době přerušení provozu

Rozhodnutí o přerušení provozu a stanovení úplaty v době přerušení provozulogo.gifVážení zákonní zástupci,

oznamuji Vám, že provoz všech pracovišť Mateřské školy Studénka bude v roce 2023 na základě projednání v Radě města Studénky (usnesení č. 137/06/23) přerušen takto:

 

  • od 24. července do 11. srpna 2023 a
  • od 27. prosince do 29. prosince 2023.

Provoz v ostatních týdnech července a srpna bude zabezpečen na základě počtu předběžně přihlášených dětí na pracovištích MŠ Budovatelská, MŠ Komenského, MŠ Poštovní a MŠ R.Tomáška, kde budou umístěny děti také z MŠ Butovická a MŠ Nová Horka. V souvislosti s přerušením provozu MŠ Studénka Vám sděluji, že stanovuji úplatu za předškolní vzdělávání (tzv. školné) dle §6 odst (5) vyhlášky č.14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání za měsíc červenec 2023 na 428,- Kč a za měsíc srpen 2023 na 365,- Kč.

V prosinci 2023 se školné poměrně nekrátí, protože doba přerušení nepřesahuje 5 pracovních dnů.

Školné bude vypořádáno v řádných termínech.