Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rozhodnutí o přerušení provozu

Rozhodnutí o přerušení provozuDatum konání:
27.11.2023

Vážení zákonní zástupci, oznamuji Vám, že jsem na základě oznámení stávkového výboru o účasti zaměstnanců MŠ Studénka na stávce, a v souladu s ust. § 3 odst. 2 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, rozhodla o
přerušení provozu Mateřské školy Studénka dne 27.11.2023 na všech pracovištích:

  • Budovatelská 580,
  • Butovická 106,
  • Komenského 700,
  • Nová Horka 50,
  • Poštovní 659,
  • R. Tomáška 491

Důvodem přerušení provozu je jednodenní výstražná stávka zaměstnanců, která znemožňuje řádné poskytování předškolního vzdělávání. Na žádném z pracovišť není možné zajistit vzdělávání ani v omezeném režimu.

Jelikož je délka konání stávky ohlášena na 1 pracovní den, výpočet školného se podle § 6 odst. 5 vyhlášky o předškolním vzdělávání nemění a nevzniká nárok na snížení školného za daný měsíc.